Biedronki

NAUCZYCIELKI: Hanna Rudowicz, Beata Pietraszewska

Mamy 4 -latka. Choć jesteśmy jeszcze mali to chętnie poznajemy zasady panujące w grupie i uczymy się serdecznego i kulturalnego zachowania wobec naszych kolegów i koleżanek. Staramy się także być coraz bardziej samodzielni, chętnie śpiewamy piosenki, wykonujemy prace plastyczne oraz bierzemy udział w zajęciach edukacyjnych i zabawach ruchowych. Korzystając z pięknej pogody wychodzimy na spacery i poznajemy piękno otaczającej nas przyrody. Nasze panie zawsze dbają o to, abyśmy czuli się w przedszkolu jak w domu, dlatego uczymy się poprzez zabawę, w radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszystko to sprawia, że na naszych buziach pojawia się uśmiech i  zadowolenie z miło spędzonych chwil w przedszkolu!