Zające

NAUCZYCIELKI: Monika Klejnotowska, Agnieszka Motyka.

Nasza grupa nazywa się „Zające”, mamy po 4 i 5 lat.  Jesteśmy bardzo pogodni, weseli i żywiołowi. Bardzo lubimy przychodzić do przedszkola, ponieważ mamy tutaj mnóstwo przyjaciół. Jesteśmy bardzo ciekawi świata, dlatego zasypujemy nasze panie ogromem pytań i wspólnie szukamy nowych odpowiedzi. Każdy dzień w przedszkolu jest dla nas wielką niespodzianką! Razem z naszymi paniami często się bawimy, tańczymy, śpiewamy piosenki, recytujemy wiersze oraz działamy plastycznie, poznając nowe techniki tworzymy fantastyczne prace. Każdy z nas poznał już prawdziwe zasady „Kodeksu dobrego przedszkolaka” i stara się postępować zgodnie z nimi. Nasza grupa potrafi już ze sobą współpracować, pomagać sobie nawzajem i zgodnie się bawić. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu, wtedy poznajemy otaczającą nas  przyrodę, obserwujemy zmiany zachodzące w niej i zachwycamy się nimi. Nasze panie dbają o to, abyśmy często wychodzili na spacery i przebywali w ogrodzie  przedszkolnym, w którym miło spędzamy czas. Wciąż się uśmiechamy, ponieważ kochamy naszą „Ludwiczkową krainę”!