Pszczoły

NAUCZYCIELKI:  Natasza Nowicka.

Mamy 6 lat jesteśmy „Pszczołami”. Uwielbiamy nasze przedszkole, możemy w nim rozwijać nasze talenty i zainteresowania. Każdy dzień wzbogaca nas o nowe, ciekawe doświadczenia. Z naszymi Paniami często wyjeżdżamy na wycieczki oraz wychodzimy na spacery. Najbardziej jednak lubimy zabawy w naszej sali i w ogrodzie przedszkolnym. Konstruujemy wspaniałe budowle z klocków, rysujemy, ale także chętnie i pięknie śpiewamy, gramy na instrumentach i wspaniale tańczymy. Jesteśmy zawsze uśmiechnięci, weseli i rozbrykani!

Grupa  Ślimaków, Biedronek, Motyli oraz Zajęcy realizuje założenia programu „Tablit – innowacyjny program wychowania przedszkolnego”.

Grupa Pszczół realizuje ,,Program wychowania przedszkolnego” autorstwa W. Żaby-Żabińskiej, W. Majewskiej i R. Paździo. Wydawnictwo MAC.